Peugeot 407 Coupe - zimní pneumatiky

Nejčastější rozměry pneumatik:Nevíte rozměr vašich pneumatik?

Nejlepší zimní pneumatiky na Peugeot 407 Coupe ? Ty najdete pomocí PneuSrovnávače - vyzkoušejte na PneuSrovnavac.cz.
PneuSrovnávač k vyhledávání nejlepších pneumatik používá data z testů, EU štítků a uživatelských recenzí, které spojuje s cenami v eshopech.

Další možné rozměry pneumatik:

Jiný rozměr: /R

Zimní kola

Se zimními pneu je spoustu starostí a nutnost navštívit pneuservis ohledně přezutí na stávající disky, s vyvážením a nazouváním. Pokud si chcete ušetřit čas i peníze, je vhodné zakoupit již přezuté, vyvážené a nahuštěné kompletní zimní kola s pneu pro auto Peugeot 407 Coupe . Pokud by zrovna pro váš automobil komplet neměli, je možné zvlášť zakoupit plechové či alu disky a zimní pneumatiky.

Celoroční pneumatiky

Celoroční pneumatiky jsou uzpůsobené pro celoroční provoz, včetně suchých silnic i deště, ale ani na jedno období nejsou zaměřeny. Obecně jsou vyrobeny z tvrdších materiálů, což je špatné hlavně při nižších teplotách. Celoroční pneumatiky by se dali přirovnat k teniskám a zimní pneumatiky k pohorkám. V teniskách také můžete chodit v zimě, ale určitě to není tak příjemné ani bezpečné. Dále také není vhodné dát zimní pneumatiky pouze na jednu nápravu auta. Pokud dáte zimní pneu jen na hnací nápravu na autě s pohonem předních kol, budou mít přední kola mnohem větší přilnavost než zadní, což bude mít za následek velkou nestabilitu zadní nápravy – auto často pojede „bokem“. Podobná situace je pokud dáte zimní pneumatiky pouze na zadní kola na autech s hnanou zadní nápravou – zadní kola sice budou mít přilnavost, ale auto nebude na sněhu ovladatelné. Také není dobrý nápad mít zimní pneumatiky na autě po celý rok – bývají hlučnější a také se v teplém počasí mnohem více sjíždějí – to proto, že jsou z měkčích materiálů. Víme, není moc příjemné měnit pneumatiky v pneuservisu 2xročně, ale i to lze vyřešit nákupem extra sady kol na zimní pneumatiky. Pokud vám tedy někdo bude říkat, že zimní gumy jsou zbytečné, nevěřte mu - tato investice vás může zachránit od mnohonásobně vyšších nákladů, než jsou ty na zimní obutí.

Plechové disky

Někteří preferují zimní gumy na plechových kolech, někdy se jím také říká plechové disky či ocelové disky. Ty se používají často jako druhá sada kol, na kterých jsou stále zimní pneumatiky, odpadá tedy nutnost přezouvat zimní a letní pneumatiky na jednu sadu kol. Toto řešení je výhodné, pokud máte ročně menší nájezd kilometrů - pneumatiky se přezouváním opotřebovávají, tudíž po několika přezutích jsou již nepoužitelné. Obecně se plechové disky vyplatí, pokud vám zimní pneumatiky vydrží déle než 2-3 zimy. Plechové disky přímo pro vůz Peugeot 407 Coupe lze koupit na plechovedisky.net.

Alu kola

Samozřejmě, pneumatiky jsou velmi důležité, ale vzhled vašeho vozu nijak nezkrášlí. Pokud chcete vašemu vozu dodat exkluzivnější vzhled, co třeba zkusit vybrat na vás vůz Peugeot 407 Coupe krásná alu kola? Hliníkové disky dodají vašemu vozu nový svěží look a navíc jej odliší od ostatních vozů Peugeot. Navíc jsou všechny homologované a určené k provozu v ČR!

Další vozy Peugeot

Nabízíme zimní pneumatiky i na další vozy značky Peugeot:
Peugeot 1007 , Peugeot 106 , Peugeot 107 třídvéřový, Peugeot 107 pětidvéřový , Peugeot 205 , Peugeot 206 , Peugeot 206 SW , Peugeot 207 , Peugeot 207 SW , Peugeot 207 SW Outdoor , Peugeot 208 , Peugeot 3008 , Peugeot 306 , Peugeot 306 Break , Peugeot 307 , Peugeot 307 SW , Peugeot 308 , Peugeot 308 SW , Peugeot 309 , Peugeot 4007 , Peugeot 4008 , Peugeot 405 , Peugeot 405 Break , Peugeot 406 , Peugeot 406 Break , Peugeot 406 Coupe , Peugeot 407 , Peugeot 407 Coupe , Peugeot 407 SW , Peugeot 5008 , Peugeot 508 , Peugeot 508 RXH , Peugeot 508 SW , Peugeot 607 , Peugeot 806 , Peugeot 807 , Peugeot BIPPER/BIPPER Van , Peugeot BOXER Van , Peugeot BOXER/BOXER Van , Peugeot EXPERT/EXPERT Van , Peugeot PARTNER;PARTNER Van
TOPlist