Chevrolet ORLANDO - zimní pneumatiky

Nejčastější rozměry pneumatik:Nevíte rozměr vašich pneumatik?

Nejlepší zimní pneumatiky na Chevrolet ORLANDO ? Ty najdete pomocí PneuSrovnávače - vyzkoušejte na PneuSrovnavac.cz.
PneuSrovnávač k vyhledávání nejlepších pneumatik používá data z testů, EU štítků a uživatelských recenzí, které spojuje s cenami v eshopech.

Další možné rozměry pneumatik:
Jiný rozměr: /R

Zimní kola

Se zimními pneu je spoustu starostí a nutnost navštívit pneuservis ohledně přezutí na stávající disky, s vyvážením a nazouváním. Pokud si chcete ušetřit čas i peníze, je vhodné zakoupit již přezuté, vyvážené a nahuštěné kompletní zimní kola s pneu pro auto Chevrolet ORLANDO . Pokud by zrovna pro váš automobil komplet neměli, je možné zvlášť zakoupit plechové či alu disky a zimní pneumatiky.

Celoroční pneumatiky

Celoroční pneumatiky jsou uzpůsobené pro celoroční provoz, včetně suchých silnic i deště, ale ani na jedno období nejsou zaměřeny. Obecně jsou vyrobeny z tvrdších materiálů, což je špatné hlavně při nižších teplotách. Celoroční pneumatiky by se dali přirovnat k teniskám a zimní pneumatiky k pohorkám. V teniskách také můžete chodit v zimě, ale určitě to není tak příjemné ani bezpečné. Dále také není vhodné dát zimní pneumatiky pouze na jednu nápravu auta. Pokud dáte zimní pneu jen na hnací nápravu na autě s pohonem předních kol, budou mít přední kola mnohem větší přilnavost než zadní, což bude mít za následek velkou nestabilitu zadní nápravy – auto často pojede „bokem“. Podobná situace je pokud dáte zimní pneumatiky pouze na zadní kola na autech s hnanou zadní nápravou – zadní kola sice budou mít přilnavost, ale auto nebude na sněhu ovladatelné. Také není dobrý nápad mít zimní pneumatiky na autě po celý rok – bývají hlučnější a také se v teplém počasí mnohem více sjíždějí – to proto, že jsou z měkčích materiálů. Víme, není moc příjemné měnit pneumatiky v pneuservisu 2xročně, ale i to lze vyřešit nákupem extra sady kol na zimní pneumatiky. Pokud vám tedy někdo bude říkat, že zimní gumy jsou zbytečné, nevěřte mu - tato investice vás může zachránit od mnohonásobně vyšších nákladů, než jsou ty na zimní obutí.

Plechové disky

Někteří preferují zimní gumy na plechových kolech, někdy se jím také říká plechové disky či ocelové disky. Ty se používají často jako druhá sada kol, na kterých jsou stále zimní pneumatiky, odpadá tedy nutnost přezouvat zimní a letní pneumatiky na jednu sadu kol. Toto řešení je výhodné, pokud máte ročně menší nájezd kilometrů - pneumatiky se přezouváním opotřebovávají, tudíž po několika přezutích jsou již nepoužitelné. Obecně se plechové disky vyplatí, pokud vám zimní pneumatiky vydrží déle než 2-3 zimy. Plechové disky přímo pro vůz Chevrolet ORLANDO lze koupit na plechovedisky.net.

Alu kola

Samozřejmě, pneumatiky jsou velmi důležité, ale vzhled vašeho vozu nijak nezkrášlí. Pokud chcete vašemu vozu dodat exkluzivnější vzhled, co třeba zkusit vybrat na vás vůz Chevrolet ORLANDO krásná alu kola? Hliníkové disky dodají vašemu vozu nový svěží look a navíc jej odliší od ostatních vozů Chevrolet. Navíc jsou všechny homologované a určené k provozu v ČR!

Další vozy Chevrolet

Nabízíme zimní pneumatiky i na další vozy značky Chevrolet:
Chevrolet AVEO , Chevrolet CAPTIVA , Chevrolet CRUZE , Chevrolet CRUZE Kombi , Chevrolet EPICA , Chevrolet EVANDA , Chevrolet KALOS , Chevrolet LACETTI , Chevrolet MALIBU , Chevrolet MATIZ , Chevrolet NUBIRA Kombi , Chevrolet ORLANDO , Chevrolet SPARK , Chevrolet TACUMA , Chevrolet TAHOE , Chevrolet VOLT , Chevrolet TRAX

Chevrolet Orlando 2014: Decentní facelift a nová navigace

2013-07-29 19:00:34

Velké MPV za malé peníze od Chevroletu prošlo modernizací. Můžeme se na něj co nevidět těšit i v Evropě.]]>Celý článek ->

Chevrolet Orlando prošel decentním faceliftem. Těšte se na nový automat

2013-07-29 12:30:23

V Jižní Koreji byl představen modernizovaný Chevrolet Orlando . Co se u tohoto modelu změnilo? První fotografie ukazují nový přední nárazník, těšit se také můžeme na jinak tvarované disky, do ...Celý článek ->

TOPlist