Ssangyong KORANDO - letní pneumatiky

Nejčastější rozměry pneumatik:Nevíte rozměr vašich pneumatik?

Nejlepší letní pneumatiky na Ssangyong KORANDO ? Ty najdete pomocí PneuSrovnávače - vyzkoušejte na PneuSrovnavac.cz.
PneuSrovnávač k vyhledávání nejlepších pneumatik používá data z testů, EU štítků a uživatelských recenzí, které spojuje s cenami v eshopech.

Rozměry pneumatik:
Jiný rozměr: /R

Celoroční pneumatiky jsou uzpůsobené pro celoroční provoz, včetně suchých silnic i deště, ale ani na jedno období nejsou zaměřeny. Obecně jsou vyrobeny z tvrdších materiálů než zimní, avšak z měkčích než letní, což je špatné hlavně při nižších teplotách. Z toho vyplývá, že záměna letních a celoročních pneumatik není zas tak úplně špatná, avšak místo zimních opravdu nedoporučujeme.
Dále také není vhodné jezdit na zimních pneumatik v létě, vzhledem k již avizovaným horším vlastnostem zimních pneumatik za deště a při vyšších teplotách. Letní pneumatiky jsou se svou tvrdší směsí v tomto nezastupitelné a jízda na zimních pneumatikách v létě může být občas i nebezpečná vzhledem k delší brzdné dráze. Také není dobrý nápad mít zimní pneumatiky na autě po celý rok – bývají hlučnější a také se v teplém počasí mnohem více sjíždějí – to proto, že jsou z měkčích materiálů. Víme, není moc příjemné měnit pneumatiky v pneuservisu 2xročně, ale i to lze vyřešit nákupem extra sady kol na letní pneumatiky. Pokud vám tedy někdo bude říkat, že letní gumy jsou zbytečné, nevěřte mu - tato investice vás může zachránit od mnohonásobně vyšších nákladů, než jsou ty na letní obutí.

Letní kola

S letními pneu je spoustu starostí a nutnost navštívit pneuservis ohledně přezutí na stávající disky, s vyvážením a nazouváním. Pokud si chcete ušetřit čas i peníze, je vhodné zakoupit již přezuté, vyvážené a nahuštěné kompletní letní kola s pneu pro auto Ssangyong KORANDO . Pokud by zrovna pro váš automobil komplet neměli, je možné zvlášť zakoupit plechové či alu disky a letní pneumatiky.

Plechové disky

Plechové disky jsou sice záležitostí spíše na zimu a je to logické - řidiči si nechtějí zničit svá krásná alu kola na posolených a poštěrkovaných silnicích. Mohou být však používány i v létě, kdy jsou levnější alternativou alu kol. Plechové disky lze zakoupit zde.

Pneu na Ssangyong KORANDO ? Žádný problém!

Na této stránce jsme pro vás shromáždili rozměry pneu pro váš vůz a vybrali ty pneumatiky, které doporučujeme - ne však podle našeho názoru, ale podle názorů nezávislých odborníků, například autoklubu ADAC. Zeleně jsou podbarveny základní rozměry pneumatik, které mají auta vašeho typu již od výroby a modře ty rozměry, které lze na auto alternativně namontovat. 95% lidí si tedy vybere ze základních rozměrů. Samozřejmě máme i zimní pneumatiky.

Alu disky

Samozřejmě, pneumatiky jsou extrémně důležité, ale vzhled vašeho vozu nijak nevylepší. Pokud chcete vašemu vozu dodat luxusnější vzhled, co třeba zkusit vybrat na vás vůz Ssangyong KORANDO homologovaná alu kola? Hliníkové disky dodají vašemu vozu nový svěží look a navíc jej odliší od ostatních aut značky Ssangyong. Navíc jsou všechny schválené a určené k provozu v ČR!


Další vozy Ssangyong

Nabízíme letní pneumatiky i na další vozy značky Ssangyong:
Ssangyong ACTYON , Ssangyong KORANDO , Ssangyong KYRON , Ssangyong MUSSO , Ssangyong REXTON

Nová Barum Bravuris 3 je vhodná pro Ssangyong KORANDO

Barum vyvinul novou pneumatiku, která má asymetrický dezén a je vhodná i pro vozy značky Ssangyong v rozměru 225/75 R15 - jedná se o úspornou a přitom velmi výkonou pneumatiku.Více o Barum Bravuris 3 ->

SsangYong Korando po faceliftu na oficiálních fotkách

2013-08-07 16:30:15

Poté, co se koncem července objevily první neoficiální fotografie odhalující modernizované Korando , následuje dnes další série a tentokrát už jde o oficiální materiály. Aktuální generace Koranda se ...Celý článek ->

Facelift SsangYong Korando vyzrazen na brožuře

2013-08-07 12:01:21

Jihokorejské SUV SsangYong Korando se po modernizaci přiblíží svým designem modelu Rodius.]]>Celý článek ->

SsangYong Korando čeká modernizace. Zde jsou první fotky

2013-07-31 12:30:53

SsangYong Korando se stal s příchodem aktuální generace suverénně nejhezčím modelem této korejské značky. Není se čemu divit, o vzhled tohoto SUV se postaralo slavné studio Italdesign, respektive ...Celý článek ->

SsangYong Korando Turismo: Nový Rodius se představuje

2013-02-07 09:00:43

Nová generace jihokorejského MPV se na vybraných trzích bude jmenovat Korando Turismo, jinde ve světě vůz patrně zůstane Rodiusem.]]>Celý článek ->

TOPlist